wtorek, 31 maja 2011

Kursy e-learningowe Optima

Ostatnie miesiące pracy dydaktyków medialnych oraz producentów firmy Elearning Polska zaowocowały kolejnym, drugim już pakietem trzech szkoleń z zakresu obsługi i tajników Programu Księgowego OPT!MA firmy Comarch. Stworzone multimedialne instrukcje i wykłady składają się na nowe kursy elerningowe : Optima Księga Handlowa, Optima Magazyn oraz Optima Płace i Kadry. Realizacja wymienionych e-szkoleń jest reakcją na wysoką pozycję, jaką udało się zdobyć oprogramowaniu OPT!MA oraz faktem, że jest to jeden z najczęściej wybieranych przez firmy programów księgowych w Polsce.
Podobnie jak w przypadku pakietu szkoleń poświęconych oprogramowaniu Symfonia firmy Sage, posłużono się formułą wideo, uzupełnioną animacją i nagraniem lektora. Połączenie obrazu z dźwiękiem pozwala na śledzenie czynności w praktyce i możliwość zobaczenia jak korzystają z programu profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem. Oczywiście, w nowych kursach pojawia się wiele przydatnych „sztuczek” oraz dodatków, dzięki którym zainteresuje on także osoby z doświadczeniem.
W przypadku tematów poświęconych OPT!MIE, ważne było pokazanie zintegrowanego systemu do zarządzania, który łączy SPRZEDAŻ – OBSŁUGĘ MAGAZYNU i KSIĘGOWOŚĆ w kompleksową całość, która pozwala na informatyzację firmy. Producent, firma Comarch dedykuje swój produkt do małych i średnich firm, jednak stworzone kursy e-learningowe pokazują jak system może rosnąć wraz z przedsiębiorstwem, poprzez instalację dodatkowych modułów.
Redukcja czasu obsługi klienta na każdym etapie poprzez łatwy dostęp do danych – w momencie sprzedaży usługi lub produktu, wydania z magazynu oraz obsługi ksiegowej - to priorytet programu. Kursy w swoich założeniach bazują na tym samym założeniu tzn.: uczą jak zaoszczędzić czas, jednocześnie zwiększając wydajność. Nowatorski moduł CRM (Customer Relationship Management – Zarządzanie Relacjami z Klintem) oraz moduł analiz, ilustrują efektywność działań firmy. Więcej o działaniu programu i jego funkcjonalnościach, zainteresowani znajdą w kursie, na który serdecznie zaprasza Elearning Polska.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz